Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Weekend відповідає :)

Де «зависнути» допізна?

У кожної молодої людини, яка веде нічний спосіб життя, рано чи пізно виникає запитання: де ж «зависнути» допізна?
15 серпня 2014 в 08:37
4895 переглядів
Тому декілька варіантів нічних закладів в Чернівцях у такому випадку зайвими не будуть. Бо прекрасну пору доби з опівночі й до ранку так не хочеться залишити без пригод, правда ж? Тільки обійдемося тут без дискотек, бо вони – окрема категорія. 

Один із варіантів –  Drink-Bar «Пополам»  - заклад, в якого надзвичайно цікавий режим роботи: з 8.00 і до останнього клієнта. Цей час можна провести з надзвичайним задоволенням, адже drink-бар - один з найкращих в Чернівцях. Тут можна поласувати суші, запити смачним коктелем, а головне - насолодитися кальяном. Також тут широкий асортимент кави. Серед переваг цього бару - швидке обслуговування, тепла атмосфера, приємні розіграші та сюрпризи.  

Фото: Роман Бассараб

Drink-Bar «Пополам» 
вул. Університетська, 15 
режим роботи: 08.00-до останнього клієнта
замовлення столиків за тел.. 095 435-99-91 

Lounge Bar «Андеграунд». Велика перевага закладу в тому, що він працює до 6 год. ранку. Розташований в Старому місті – центральній частині Чернівців за адресою вул. Івана Франка, 15. Тут можна посмакувати смачними стравами європейської та японської кухні, насолодитися тонізуючими кавовими напоями та вдихнути охолоджений дим з ароматних кальянів. І робити все це можна під приємну музику. Ціни в «Андеграунді» ресторанні, втім вартість коктейльних напоїв тотожна клубним. Для постійних клієнтів діє система знижок. А ще всі відвідувачі заходу знають про істотний мінус: перед тим, як завітати до закладу і ступити на червону доріжку, треба пройти повз чотири смітника і якимось чином не обібратись найкращих «ароматів» міста.

Фото: Анатолий Колотило 

Lounge Bar «Андеграунд»
вул. І. Франка, 15 (вхід зі сторони Готельного провулку)
режим роботи: 11.00 – 06.00
замовлення столиків за тел.. 095 436-17-17


Ще один Lounge Bar – «PRIMЕ». Щоправда, тут засидітися можна тільки до 3 год. ночі. Проте цей заклад зовсім не поступається попередньому у виборі страв європейської та японської кухні. В меню можна знайти суші на різні смаки та забаганки. Великий вибір й кави, холодно-кофейних міксів та чаю, а ціни на це задоволення починаються з 14 грн. Кальян та фонова музика – невід’ємні складові лаунж-бару «Prime». Ще одна перевага закладу – цікаві пропозиції для відвідувачів – постійні знижки та тимчасові акції. Виокремимо і вишуканий інтер’єр закладу. 

Фото: http://lounge-bar-prime.com/ 

Lounge Bar «PRIME»
вул. Головна, 124 Б
режим роботи: 12.00 – 03.00
замовлення столиків за тел. 099 140-14-01 


Ще одне чудове місце – Cocktail Lounge & Josper Bar «BARBARABAR», який працює до 2 год. ночі. Справжньою родзинкою закладу є чудовий краєвид, який вночі перетворюється на надчудовий, оскільки освітлення закладу відбивається на озерне плесо води. Знаходиться Cocktail Lounge & Josper Bar «BARBARABAR» за адресою вул. Комарова, 28 Г. Ще один плюс закладу – літній майданчик. В «BARBARABAR» можна влаштувати справжній алкотреш, покурити кальян або просто посмакувати смачним десертом. 

Фото: Анатолий Колотило

Cocktail Lounge & Josper Bar «BARBARABAR»
вул. Комарова, 28 Г
режим роботи: до 02 год.
замовлення столиків за тел.. 095 346-31-54

Місць для нічних посиденьок достатньо, але всі ми добре знаємо, що головне – це приємна компанія та атмосфера. Тому беріть друзів та гайда весело і незабутньо проводити літні ночі!

Популярное в блоге

Нет комментариев