Увійти на сайт

Увійди на сайт, використовуючи одну з соцмереж:

×
Ты вже проголосував за цей відгук
Нагору


Weekend відповідає :)

Чого або кого хочуть чернівецькі чоловіки? - Опитування

«Выходной» дізнався про яких жінок мріють чернівецькі чоловіки
28 липня 2014 в 15:03
1706 переглядів

Які дівчата подобаються хлопцям? Як бути привабливою? Як завоювати представників сильної статі? Дівчата бідкаються...відтак ці та безліч схожих запитань стають все популярнішими у пошукових системах. «Выходной» здійснив екскурс у найпотаємніші закутки загадкової чоловічої душі, щоправда у вигляді соціологічного опитування, та зробив певні висновки, які ж дівчата до смаку нашим чернівецьким молодикам.

Цікавим є той факт, що у різному віці для чоловіків існують різні пріоритети щодо дівчини і майбутньої дружини. Якщо, наприклад, 18- річний хлопець при знайомстві з дівчиною заглиблюється в її очі і саме через них намагається зрозуміти дівчину (а це 80% опитуваних даного віку), то вже в 25-30 років, чоловік перш за все звертає увагу на інтелект дівчини та її манери. Тому це вже вам обирати , чиє серце ви плануєте завойовувати: романтичного юнака чи зрілого чоловіка.

Зовнішність

Пам'ятаєте, як кажуть в народі: зустрічають за одягом, а проводжають за інтелектом. Відповідно, зовнішньому вигляду потрібно приділити немало уваги. Звісно, не варто фанатично зациклюватись виключно на даному пункті, але кількох простих правил варто притримуватись. 90% опитуваних чоловіків зізнались, що перш за все зважають на доглянутість та охайність дівчини. Чиста шкіра, акуратний манікюр, доглянуте волосся ваблять чоловіків. 

Чоловікам подобаються молоді дівчата

Ні для кого не секрет, що переважно молоді дівчата завойовують увагу чоловіків. Це й не дивно! Кілька опитуваних сказали: « А для чого мені жінка в роках?» Молодість – означає, що дівчина має хороше здоров’я, не боїться  відважних, а іноді й безглуздих вчинків, а головне – готова створити сім’ю та народжувати дітей. Тому, дівчата, не варто наслідувати європейські традиції і чекати 30-ти років, щоб знайти свого єдиного для створення сім'ї.

Фігура

75% чернівецьких хлопців вказали, що їх приваблюють дівчата зі спортивною фігурою. 20% чоловіків надають перевагу дівчатам із середніми формами. І лише 5 % відповіли, що їм подобаються худі дівчата. На пункт «дівчата із пишними формами» не вказав ніхто. Тому робитимемо, дорогі читачі, правильні висновки. Замість того, щоб виснажувати себе дієтами – краще взяти абонемент в зал і вбити одним пострілом  двох зайців: краса + здоров’я. Як кажуть: «У здоровому тілі – здоровий дух!» 

Як чоловіки ставляться до косметики?

Серед опитуваних 75% відповіли, що нейтрально ставляться до косметики на обличчях дівчат. Ще 25% вказали, що невелика кількість косметики дозволяється. Ставлячи це питання молодим людям, переважно чула відповідь: «Для мене це не принципово». Тому, збираючись на побачення чи прогулянку з представником сильної статі, не зациклюйте свою увагу на макіяжі. Нехай легкий літній мейк-ап стане лише невеличким доповненням до вашого ідеального образу.

Домогосподарка чи ділова жінка?

Над цим питанням чоловіки довго не задумувались. Кожен опитуваний без секунди вагань давав чітку відповідь. В результаті склалась така картина: 50% хочуть бачити свою майбутню дружну в амплуа бізнес-леді, інші 50% - домогосподаркою. Якщо ви вже обрали свій шлях і встигли побудувати грандіозні плани – узгодьте їх зі своєю другою половинкою, адже, як виявилось, не все так просто.

Характер

Один із тих пунктів, який підтверджує, що чоловіки чи то живуть у нереальному світі, чи то самі ще не вирішили, чого хочуть. Адже 80% опитуваних бажають, щоб їх дівчина була впевненою у собі, комунікабельною, але при цьому скромною і слухняною. То ж бажаємо кожній чернівецькій красуні навчитись поєднувати у собі всі ці риси та стати неземним ідеалом для свого найдорожчого чоловіка.

Високий інтелект – невід’ємний компонент ідеального образу

На запитання: «що для вас є важливим при виборі дівчини?» 70% опитуваних відповіли, що високий інтелект. Якщо дівчина без проблем підтримує розмову на будь-яку тему, вміє дати корисну пораду, а манери мовлення і поведінки викликають захоплення , то для чоловіків ця дівчина - скарб. Це був один із небагатьох пунктів, на якому всі чоловіки, незалежно від віку, зійшлись одностайно. Тому розвивайтесь інтелектуально, читайте книги, цікавтесь не лише модою, але і політикою, і спортом.

Бути цікавою та привабливою дівчиною - завдання непросте! Потрібно завжди неперевершено виглядати, розвиватись фізично, духовно та інтелектуально. Тільки таким чином можна завоювати увагу наших прекрасних чоловіків. Тому будьте впевненими у своїх діях і сміливо крокуйте до мети!

Популярное в блоге

8 коментаріїв

Лена Антонюк
Лена Антонюк 28 липня 2014 в 20:54
девушка должна быть красивой, минимум мейк-апа, так как излишек - отпугивает мужчин, обязательно в форме, и конечно же со статусом.
0
Лена Антонюк
Лена Антонюк 28 липня 2014 в 20:55
а ну еще и самое главное чтоб мнение свое при себе держала. и поддерживала мужчин
0
Лена Антонюк
Лена Антонюк 28 липня 2014 в 20:55
тогда ей цены не будет
+1
Oksana Denysyuk
Oksana Denysyuk 28 липня 2014 в 22:09
Тепер варто написати матеріал про те чого або хочуть чернівецькі дівчата)))
+1
Oksana Denysyuk
Oksana Denysyuk 28 липня 2014 в 22:09
*або кого
+1
Петя Темеривский
Петя Темеривский 29 липня 2014 в 17:22
Oksana, мені здається що це не поміститься в одну статтю :)
+2
Oksana Denysyuk
Oksana Denysyuk 29 липня 2014 в 18:45
Петя, пропоную написати тритомник)))
+2
Maksym Shevchuk
Maksym Shevchuk 30 липня 2014 в 11:26
Oksana, на 700 страниц каждая книга) + на основании сделать методичку)))
+2